- oyuncu oyunda

CAPE NETWORK OYUN HİZMETLERİ - HİZMET KOŞULLARI

İADE POLİTİKAMIZ

Site üzerinden almış olduğunuz sanal içerikler edindiğiniz an aktifleşen ürünler olduğu sebebiyle para iadesi yapılamaz.

HESABIMI SONSUZA DEK KORUYACAK MISINIZ?

Bu konunun garantisini veremeyiz.

HESABIMI TAKAS EDEBİLİR MİYİM, SATABİLİR MİYİM?

Takaslayamazsınız veya satamazsınız. Hesabını oluşturduğunuz anda aşağıdaki maddeleri kabul etmiş olursunuz;
-Hesabınızın bilgilerini veya hesabınızı kimseyle paylaşamazsınız.
-Hesabınızın bilgilerini veya hesabınızı satamazsınız/takaslayamazsınız.
-Hesap bilgilerinizi sürekli olarak gizli tutmanız gerekmektedir.
-Oyun içi eşyalarınızı nakit para karşılığı satamazsınız.

HESABIMIN FESHEDİLMESİ DURUMUNDA NE OLUR?

Hesabınıza ait olan tüm kayıtlar silinir ve bunlara asla erişim sağlayamazsınız. Buna satın aldığınız ürünler de dahildir. Paranızın iadesini hiçbir şekilde istemeyezsiniz. Bu gibi durumlarda oluşturmuş olduğunuz diğer hesaplarında feshedilmesini kabul etmiş oluyorsunuz.

SİTE ÜRÜNLERİ NEDİR?

Site ürünleri, CapeNetwork sunucularında alınan Spawner, VIP, Özel eşyalar vb gibi şeylerin hepsini kapsamaktadır. Satın alınan site ürünleri hangi oyun modunda alınmış ise sadece o oyun modunda kullanılabilmektedir.

SİTE ÜRÜNLERİNİ NASIL ELDE EDEBİLİRİM?

Site ürünlerini site üzerinde bulunan ödeme yöntemlerimiz ile satın almanız mümkündür. CapeNetwork adına yapılan çekilişler ile elde etmeniz mümkündür. Farklı bir oyuncu hediye gönderme yöntemi ile size gönderebilir.

SAHİP OLDUĞUM SİTE ÜRÜNLERİNİN HAKKI BANA MI AİT?

Hayır. Sahip olduğunuz site ürünlerinin hak ve mülkiyeti CapeNetwork'e aittir. Site ürünleri üzerinde hiçbir mülkiyet ve hakkınız yoktur. Sahip olduğunuz site ürünleri CapeNetwork tarafından sizden geri alınabilir,kısıtlandırabilir veya değiştirilebilir. Hizmet koşullarında aksi tarafta bir ifade bulunsa dahi, hesabınız üzerinde hiçbir hakkınızın bulunmadığı ve bulunamayacağını,buna bağlı olan ve olacak tüm hakların CapeNetwork'e ait olduğunu kabul ediyorsunuz.

SAHİP OLDUĞUM SİTE ÜRÜNLERİNİ HER DAİM KULLANABİLİR MİYİM?

Site ürünlerinizi kullanabilmeniz veya erişim sağlayabilmeniz her daim mümkün olamayabilir. CapeNetwork Oyun Hizmetleri'nin sunucu içindeki eğlence ve güvenliği arttırmak veya koruma maksadıyla, oyun veya site içeriklerinin tümünü veya bir kısmını haber etmeden ve hiçbir sorumluluk kabul etmeden limitlendirme, iptal etme veya değiştirme hakkı vardır.

Oyun hesabınızın şifre bilgileri tamamen sizin sorumluluğunuz altındadır. Herhangi bir hesap çalınması durumunda CapeNetwork bir sorumluluk kabul etmemektedir.